M&L Bilgisayar

M&L Bilgisayar olarak, özellikle kuyumculuk sektörüne odaklı kuyumcu programları ve bilişim çözümleri üreten firmamız, 1992 yılından beri yenilikçi hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız Muzaffer Engin ve Levent Sekban tarafından 1995 yılında resmi olarak kurulmuş ve ticari faaliyete geçmiştir. Türk kuyumculuk sektörünün bilgi işlem altyapısının kurulmasında büyük hizmetler vererek sizlerin haklı güvenini kazanmış olan M&L ekibi, Türkiye genelinde 80 ilde - 35 ülkede 6000'i aşkın imalat, toptan, perakende kuyumculuk firmalarında çözümlerini kullandırmanın gururunu yaşıyor.

 


 

Firmamız, yenilikçi vizyonunun gereği olan ISO9001 uluslararası kalite standardını 2006 yılından beri tüm hizmetlerine taşımış, başta İngilizce olmak üzere diğer dillerde de yazılımlar geliştirerek uluslararası arenada hak ettiği yeri almayı hedeflemiştir. ABD, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İsveç, İngiltere, İtalya, Dubai, Kazakistan, Azerbaycan, Makedonya, Arnavutluk, Bulgaristan, Sırbistan, Romanya ve İspanya gibi ülkelerde kuyumculuk sektörüne özel bilişim çözümlerimiz kullanılmakta, uzun vadede tercih edilen dillerdeki yazılımlarımızın üretilmesi amaçlanmaktadır.

 


 

Sizlere sunduğumuz bu web sitesinde, Uzmanlığa, Bilgiye ve Akla Saygının Seçimi olan firmamızın fonksiyonel, yenilikçi ve farklı çözümlerini kısaca anlatmaya çalıştık…

 


 

 

Sektörde lider olan firmamız, 1993 yılından beri çözüm odaklı çalışmanın verdiği tecrübe ile kuyumculukta sistem çözümleri adı altında Altın – Pırlanta – Gümüş – Taş firmaları için İmalat, Toptan, Perakende iş akışı anlamında çözümler üretmiş, sürekli yaptığı yeniliklerle müşterilerine farklılık katmıştır.